درباره ما

معرفی شرکت

شرکت پارس پترو ستاره خاورمیانه

پارس پترو یک شرکت تجاری بین‌المللی است که متخصص در تامین و تجارت نفت خام و فرآورده های نفتی می‌باشد. با رهبری تیمی از کارشناسان و کارکنان ارشد، ما موفق به تجارت در طیف گسترده ای از محصولات از جمله نفت خام، فرآورده های نفتی تصفیه شده، پتروشیمی، گاز طبیعی، فلزات اساسی، کنسانتره و غیره شده ایم.

ما به عنوان یک شرکت نوآور، راه حل های تجاری منحصر به فرد و ارزشمندی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم و در عین حال روابط بلندمدت و مبتنی بر اعتماد با آنها ایجاد می کنیم.

مدیران و کارشناسان شرکت پارس پترو ستاره خاورمیانه با استفاده از تجارب بین‌المللی و روابط گسترده خود در سطح جهانی، توانسته اند شبکه ای گسترده و کارآمد برای توزیع و فروش محصولات نفتی و پتروشیمی کشور در سراسر دنیا ایجاد نمایند.

علاوه بر این توانمندی فنی و تجارب عملیاتی متخصصان شرکت، این امکان را برای مدیران صنایع بالادستی و میان دستی نفتی فراهم می آورد تا همواره بهترین و کم هزینه ترین راه حل ها را بتوانیم در اختیار ایشان قرار دهیم.

کلیه پرسنل و مدیران شرکت، همگی سالیان متمادی در سطوح مختلف مدیریتی صنایع نفتی شرکت فعالیت کرده و به پشتوانه این تجربه، ساختارهای داخلی و بین‌المللی شرکت پارس پترو رو بنا نهاده اند.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

چشم‌انداز

با ارائه خدمات در سطح جهانی و جلب اعتماد شرکا و سهامداران، بتوانیم تحولی چشم‌گیر در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور ایجاد نماییم.

 

مأموریت

ایفای نقشی مهم در صنعت نفت از طریق توزیع کارآمد و پایدار محصولات و ارائه خدمات بین‌المللی باکیفیت